Vzhľadom k nelepšiacej sa situácii ohľadom korona vírusu sme sa rozhodli, že skúsime pre deti a rodičov zachrániť záujmové krúžky, ktoré sú podľa nášho názoru veľmi dôležitou súčasťou vzdelávania.

Pripravili sme preto nové on-line krúžky, konkrétne máme 7 druhov. Máme už vyskúšané, že krúžky je možné robiť i on-line. Pokiaľ je potrebný nejaký materiál, tak ho deťom pripravíme a zašleme domov v balíčku pomocou služby Zásielkovňa.

V súčasnej situácii, kedy nie je veľmi čo robiť, je to podľa môjho názoru zmysluplná činnosť, ktorú deti zvládnu vo väčšine prípadov samy, bez pomoci rodičov.

Budeme Vám veľmi vďační, ak nám s touto „záchranou krúžkov“ pomôžete, a to tým, že túto možnosť predáte rodičom detí z Vašej školy, aby sa o nej dozvedeli a rozhodli, či majú záujem sa zapojiť. Prihlasovanie trvá do nedele 28.2., v ďalšom týždni od 1.3. potom lekcie začínajú.

Viac informácií sa dozviete nižšie alebo na webe www.online-kruzky.sk.

Druhy on-line krúžkov:
-Moderné tance
-Joga
-Keramika
-Malý kutil
-Výtvarka
-Angličtina hrou
-Rozprávkové čítanie

Počet lekcií: 10
Cena: od 39 EUR za 10 lekcií
Vek: 6 – 12 rokov
Prihlasovanie: do 28.2. na webe www.online-kruzky.sk

Začiatok lekcií: od 1.3.
Ako fungujú on-line krúžky:
1.Vyberte si svoj on-line krúžok

2.Vyplňte on-line prihlášku na webe
3.Ak je na krúžok potrebný materiál -> obdržíte pred 1. lekciou cez Zásielkovňu balíček so všetkým!
4.Pomôžeme Vám s nastavením aplikácie pre on-line prenos
5.Užíváte si zábavu na jednotlivých lekciách

Bojíte sa, že krúžky nemôžu prebiehať on-line? My sme to už vyskúšali a máme potvrdené, že to ide! Ale i tak Vám pre Vašu istotu ponúkame GARANCIU SPOKOJNOSTI – pokiaľ sa Vám nebude 1. lekcia páčiť, vrátime Vám peniaze.

Prihlásiť sa môžete tu: https://www.online-kruzky.sk